pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

 

 

 

Serdecznie witamy. Jest 

  Strona główna Informacje Konserwacja Galeria Jan Paweł II

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strona główna

Historia Świątyni i Parafii

Nasz Patron
Złote Myśli
   
Msze Święte
   
Jak dojechać
Księga Gości

 

copyright©

 

Warunki użytkowania serwisu

 

 

Serwis Informacyjny Parafii Katedralnej prowadzi swoją działalność z poszanowaniem praw własności intelektualnej. Nasze strony internetowe zawierają dokumenty chronione prawem autorskim jak również inne materiały będące pod ochroną praw autorskich. Korzystanie z utworów, informacji i danych umieszczonych w serwisie Parafii Katedralnej (katedra.sandomierz.org) nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z tych utworów jedynie w zakresie dozwolonym przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).
W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest kopiowanie utworów lub ich części,
a także ich udostępnianie publicznie poza przypadkami wyraźnie dopuszczonymi w wyżej wymienionej ustawie. Wszelką odpowiedzialność za działania sprzeczne z prawami autorskimi ponoszą użytkownicy serwisu. Udostępniając swoje materiały za pośrednictwem serwisu użytkownicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie tych materiałów przez pozostałych użytkowników. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych materiałów.

 

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych w Serwisie Informacyjnym Parafii Katedralnej w Sandomierzu

Dane i informacje zawarte w naszym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych.

 

© PK Informacje i zdjęcia dostarczone przez PK nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copright © Parafia Katedralna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten nie może być publikowany i rozprowadzany
w żadnej formie.

© JC Informacje i zdjęcia dostarczone przez JC nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copright © Jerzy Cebula. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten nie może być publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.
     © BC
Informacje i zdjęcia dostarczone przez BC nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copright © Bartosz Cebula. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten nie może być publikowany i rozprowadzany
w żadnej formie.
 

 

Rzymskokatolicka Parafia Katedralna, ul. Katedralna 1, 27-600 Sandomierz, tel. (015) 8327343, tel.fax (015) 6445698